2013

20.7. se konala soutěž v požárním sportu v Rešicích. Bylo zde 15 mužstev a naši borci skočili na 5.místě.S umístěním jsme moc spokojení nebyli, a proto jsme ještě ten večer jeli na noční závody do Tavíkovic. Zde se pravidelně potkáme s mužstvy,které jinak přes rok moc nevídáme. A hned v 1. kole jsme si vysloužili předvedeným výkonem náš nový rekord a to s časem 17.93s. Po 1.kole jsme byly na 3.místě a už jsme pomalu začali pokukovat po našem nejlepším umístění. Do 2.útoku jsme šli s cílem ještě čas vylepšit. Bohužel s menšími potížemi na rozdělovači a na proudu byl náš čas nakonec horší než ten první. A tak jsme čekali jakého umístění se dočkáme. Nakonec jsme obsadili nádherné 3.místo, z kterého jsme měli opravdu obrovskou radost. Klukům patří velká gratulace a doofáme,že takových umístění bude přibývat.

16.6. jsme zavítali do Horních Kounic.Závody byly velice pěkné,plno mužstev si zde vytvořilo osobní rekord.A nechyběli mezi nimi i naši borci.S časem 20:93s jsme byli max.spokojení,ale na lepší umístění,než na 8.místo to nestačilo.

25.5. se konala na místním hřišti Okrsková soutěž a soutěž O pohár starosty obce.Domácí se v Okrsku umístili na 3.místě a O pohár starosty obce na 5.místě.Držme palce do dalších závodů.

Dne 19.1. jsme pořádali Hasičský ples.Již tradičně nám hrála kapela STONE.Byla připravena bohatá tombola a myslím,že všichni návštěvníci byli spokojeni.Už se těšíme na další rok.

V roce 2011 po volbách proběhlo pár změn ve vedení,kdy to do svých rukou převzali mladší členové.Ti nezaháleli a hned si zhruba naplánovali úkoly,které by chtěli v roce 2012 zrealizovat.Začali jsme hned tím,že jsme 11.2. pořádali tradiční hasičský ples s bohatou tombolou.

V měsíci březnu jsme měli 2 brigády na místní faře,kde jsme demolovali objekty.

26.5. se naše jednotka po několika letech zúčastnila závodů v Dolních Dubňanech.

2.6. jsme se podíleli s obecním úřadem na pořádání dětského dne.Následně 9.6. jsme sbírali staré železo po vesnici.

10.6. jsme jeli na závody do Horních Kounic,kde jsme sice nezazářili,ale radost ze získaného poháru za poslední místo jsme měli.

23.6. naše jednotka vyrazila do Dobřínska,kde se konaly závody ,, O Pohár Starosty  Obce" Přijelo z původních cca 18 mužstev pouze 9. Nakonec jsme obsadili 8. místo. Byly zde týmy,s kterými se nemůžeme rovnat.Minimálně polovina z nich jezdí závodit na ligu a mají lepší mašiny. To nám ale nevadilo. Zlepšili jsme si osobní čas  a ze získaného poháru máme opět radost.

21.7. jsme jeli na naše první noční závody do Tavíkovic. I přes nepřízeň počasí kdy hustě pršelo jsme si závody užili. Přijelo 22 mužstev,téměř samá extratřída.To nám však nevadilo a časem 24,67s jsme si vylepšili náš rekord na závodech.Druhý útok se už tak nepovedl,ale čas 26,31s nás nezklamal.Umístili jsme se na 15.místě a přivezli jsme si pěkný pohár a diplom.

11.8. jsme zajeli na závody do Rakšic,kde se konala soutěž O pohár starosty obce.Už jsme chtěli konečně ukázat co v nás je a časy,které máme na tréninku prodat na závodech.Bohužel se nám to nepodařilo tak,jak jsme chtěli.Ale vylepšili jsme si znovu náš čas na závodech.S časem 23,71s jsme spokojení a věříme,ža se nám ten lepší čas letos povede.Jsme rádi,že naše časy nejdou nahoru,ale postupujeme pěkně dolů a jen se zlepšujeme. Chlapi,buďme trpělivý,jednou se nám to podaří.

1.9.2012 jsme pořádali závody v Horních Dubňanech. Přijelo k nám 14 mužstev a tak i s domácími soutěžilo 15.mužstev.Na 0.ročník to bylo velice pěkné.Ikdyž počasí nebylo nejteplejší,přišlo spoustu lidí a atmosféra byla vynikající.A co náš tým? Po 1.kole patřil nečekaně mezi favority,kteří se umístí na prvních třech místech.Ptáte se proč? Protože s časem 22:03s byli na druhém místě. Do druhého kola jsme vlétli s velkým sebevědomím a čas 21:77s byl náš absolutní rekord.Bohužel se i ostatní mužstva zlepšila,a tak jsme nakonec skončili na krásném 4.místě.

Všem kteří se podíleli na přípravách moc děkuji za spolupráci a těším se na další akce a závody.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode